Australijos sienos atsidaro!!! Jau nuo GRUODŽIO 15 DIENOS!

Negalime atsidžiaugti, pagaliau po 2 metų nežinomybės...
Tai yra oficialus ir galutinis Australijos vyriausybės sprendimas.
O tai reiškia, kad visi paskiepyti vizų turėtojai galės atvykti į Australiją jau šiemet!
LinAs komanda
❤️
Kaip paskelbė Australijos ministras pirmininkas Scottas Morrisonas, visiškai paskiepyti vizų turėtojai gali keliauti į Australiją ir iš jos nesikreipdami dėl išimtinių sąlygų, nuo gruodžio 15 d. Tai apima tarptautinius studentus (500), laikinus absolventus (485), darbo ir atostogų vizą (462), darbo atostogų vizą (417) ir laikiną darbą (400, 403).

Visą tinkamų vizų sąrašą rasite Imigracijos departamento svetainėje.
❗Jei planuojate keliauti į Australiją ar iš jos, nuo gruodžio 15 d., atsižvelkite į šią informaciją:
1
Išimtinių kelionių sąlygų nėbėra reikalaujama, o karantinavimosi įsipareigojimai priklausys nuo šalies, iš kurios keliaujate, ir nuo karantino schemos, kuri taikoma atvykimo valstijai ar teritorijai, ir bet kuriai kitai valstijai ar teritorijoms, į kurias ketinate keliauti. Visi tarptautiniai keliautojai gali atvykti į NSW, Viktoriją ir Pietų Australiją be karantino ribojimų.
2
Neigiamas COVID-19 testo rezultatas reikalingas keliaujant į Australiją arba tranzitu per ją. Neigiamas COVID-19 PGR testas, atliktas likus 3 dienoms iki suplanuoto skrydžio, turi būti pateiktas oro linijų bendrovei registruojantis.
3
Dėl vakcinacijos: Norėdami keliauti (arba grįžti į) Australiją, turėsite būti visiškai paskiepyti pagal Australijos standartus, nebent turite medicininę išimtį.
Jūs skaitysitės visiškai paskiepyti atvykus į Australiją, jei su 14 dienų pertrauka būsite gavę dvi dozes bet kurios iš Therapeutic Goods Administration (TGA) patvirtintos vakcinos. Tai - AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Bharat Biotech Covaxin ir Sinopharm BBIBP-CorV. Johnson & Johnson atveju jums reikės nurodyti tik vieno skiepo dozę. Po paskutinės vakcinos dozės turi praeiti ne mažiau kaip septynios dienos, kol galėsite keliauti. Priešingu atveju jūs nebūsite laikomi visiškai paskiepyti atvykstant į Australiją.
Jei gavote TGA nepatvirtintų arba pripažintų vakcinų, keliaujant į Australiją nebūsite traktuojami kaip paskiepyti asmenys.
4
Jei negalite pasiskiepyti dėl medicininių priežasčių, turite įrodyti, kad turite atitinkamą išimtį.
5
Jei buvote pasiskiepiję Australijoje, turėsite pateikti paraišką tarptautinio skiepijimo nuo COVID-19 sertifikatui gauti (ICVC). Priešingu atveju, jei buvote paskiepytas užsienyje, turėsite pateikti užsienio vakcinacijos sertifikatą, atitinkantį visus Australijos pasų tarnybos svetainėje nurodytus reikalavimus.
Žinome, kad daugelis iš jūsų turi klausimų, todėl nedvejodami klauskite emailu ar telefonu.
Mes mielai padėsime jums išsiaiškinti visas abejones ❤️

© UAB "ISMIRA GROUP", Gelvonų g. 2-105, LT - 07149 Vilnius, Tel.: +370 683 30955