JAU PAŽADĖTOJE ŽEMĖJE.
2-AS ĮRAŠAS

FB Messenger
Messenger
Pagaliau mes pažadėtoj žemėj!! beeet iki tol dar buvo gerokai streso :D. Kadangi esu labai populiari tai mano lagaminą ir Sidnėjaus oro uoste iškratė, o Viktorija Bočkutė kaip visada ramiai net lagamino nepravėrė :D. Man sako: ateik ateik, tau nieko nebus :D, bet kai pravėrė lagaminą, sako, gal aš nesiknisiu, nes kai išsprogo rūbų kalnas, tai kartu su tikrintoju ir spaudėm ir vos nešokinėjom, kad vėl užtrauktumėm :D.
Pirmas mūsų persėdimas buvo Vokietijoj ir ten oro uostas nepatiko, bet Abu dabis tai visai smagus :). Skridom dviauščiu lėktuvu ir ekonomine klasė, sakyčiau atrodė gana įspūdingai (gavom net dantų šepetėlius ir pastos, o maisto tiek, kad alkanas tikrai neliksi) tai net nežinau kaip turetų atrodyti verslo klasė :), tik labai gėda už skrendančius žmones ir gaila darbuotojų, kurie valo lėktuvą po skrydžių… gaila, kad neturėjau šalia fotoaparato nufotografuoti kokias kiaulides žmones po savęs palieka, kad nesuprasi nei ką jie ten valgė, nei šiaip ką veikė :D.
Lėktuve labai stresavom ir prakaitavom, nes liepė užpildyti tokias korteles, ką vežiesi ir panašiai ir pasakė, kad žymėti net menkiausius dalykus :) tai labai pergyvenom ar nepagaus manęs su dovanota pupa (negalima čia tokių dalykų), Kairos kryželiu bei dovanotu knygų skirtuku, nes skaitosi kaip medžio dirbinys, dar turėjau pora tablečių nuo skausmo :D. Galvojau, jų atsikratysiu kai gausiu lagaminą, bet turbūt taip gerai viską paslėpiau, kad net pati neradau ir nusiraminau, kad jei aš nerandu, tai jie tikrai neras :D.. ir… nerado :D.
Dabar jau sėdim ponios ir geriam vyną, tik nesuprantam ar su grąža parduotuvėj mus automatas apgavo ar ne :D.
Sidnėjus atrodo įspūdingas ir galingas :). Ačiū Dievui, kad mus pasitiko Artūras ir nuvežė tiesiai į butą, kuriame pasitiko kambariokai: lietuvių pora ir vienas lenkutis :) atrodo labai faini žmonės, iškart apipylė patarimais ir net kur darbą galima rasti ir panašiai :). Labai daug informacijos iškart, nes ir Artūras labai daug visko pripasakojo :), bet pasinaudosim pirmaisiais Artūro patarimais: atsipalaiduoti ir išgerti vyno ir pirmas dvi dienas nestresuoti ir nieko neveikti.
Viskas čia yra kitaip, bet kažkoks savas jausmas :) šilta, nors naktis jau, bet tikrai virš 20 laipsnių :), sakė neįprastai šilta :). Galečiau dar daug ką parašyt, bet atsibosti nesinori, žiūrėsim kaip seksis toliau :) ir kaip visada – LOVE, KISSES and BEST WISHES :).
p.s. rašydama kitus post'us pasistengsiu tekstą redaguot, o dabar per daug emocijų ir nuovargio, vis dėlto kelionė ilga ir čia jau naktis :) irrrrr daaaaar… bus bėdos su rozetėm, bandėm įsigyt adabterius, bet pardėj nebebuvo (jau žinom kas čia deficitas – gal bus idėja verslui), gerai, kad kambariokai geri, tai paskolino vieną :).
DAR TURITE KLAUSIMŲ?
Mielai jums atsakysime
Užduoti klausimą