PIRMAS RYTAS SIDNĖJUJE.
3-IAS ĮRAŠAS

FB Messenger
Messenger
Šiandien labai anksti pabudau, labai nekantravau išeiti į lauką ir pasižiūrėti kaip kas aplinkui atrodo dienos šviesoj :), taaai negalėjau atsižiūrėt pro langą – viskas taip neįprasta :) atleiskit, dar nuotrauku nebus, taip užsiziūrėjau, kad pamiršau nufotografuoti :). Labai keista, kai pro vieną langą matai tvarkingą gatvę su nupjauta žole ir reta augmenija, o pro kitą langą matai vidinį kiemelį, kuris primena džiungles :). Viename medyje užmačiau labai fainą paukštį, pirmą kartą tokį mačiau, tai tikrai nepasakysiu kas tai per daiktas :).
Paskui keliavom link miesto pas Artūrą ir Kristiną į jų kontorą, kad jie padėtų atsidaryti banko sąskaitas, sudaryti telefono sutartis bei išsikeisti pinigus :). Viskas susitvarkė labai sklandžiai, esam be galo dėkingos šitiem zmonėm :), tikrai neįsivaizduoju kaip reiktų be jų čia susigaudyti :). Pakeliui pravažiavom Opera house, tai aš norėjau šokti ir fotografuoti pro langus, bet kažkaip gėda pasidarė, tai abi su Viktorija Bočkutė nutaisėm ramius veidus kaip visi keleiviai ir vis slapčia žvilgčiojom į tą pusę :), tikrai Opera house dar palaikysiu ant delno nuotraukoj :). Artūro ofise svečiavosi jo šuo Art – šuo su labai jau ryškiu charakteriu, jis ten būna tik penktadieniais, taip kad visus reikalus ten tvarkysiu tik penktadieniais :), ką galiu padaryt, kad turiu silpnybę gyvūnams:D .

Pats miestas labai įdomus, mane labai sužavėjo jo architektūra, atrodo nieko ypatingo, bet tuo pačiu turi kažką nuostabaus ;).
Vaikstinėjant po miestą pasitvirtino keletas dalykų apie Australus :). Tikrai tiesa, kad jie tau padės kiek tik galės, jei nerandi kelio, tai dar paėmę už parankės nuves kur tau reikia. Viena moteriskė knygyne nupaišė mums visą žemėlapį iki stotelės, nors reikejo tik paeiti tiesiai ir pasukti i kairę, bet gavom žemėlapį su visais gatvių pavadinimais ir net su nurodymais, kurioj pusėj pereiti gatvę :). Jei stovi kelias sekundes žiūrėdama į žemėlapį, jie patys prieina ir paklausia ar nepasiklydai ir ar nereikia pagalbos :). Visi nuolat šypsosi, jei pagavo tavo žvilgsnį praeinant, tai mažu mažiausiai nusišypsos :). Tik viskas kitaip su azijiečiais, kurių čia laaabai daug, jie labai juokingi, smagu juos stebėti, vaikšto kaip stulpai, niekada nepasitraukia, gali eiti viduriu kelio ir staiga sustoti ir jei atsitrenksi į juos, tai turėsi tu jų atsiprašyti.

Australai nėra jau tokie tvarkingi kaip atrodo, pavyzdžiui per kelis namus nuo mūsų yra žmogus sąvartynėlį ant gatvės pasidaręs, kuriame gali rasti visko ko nori, nuo čiužinio iki kojinių ir rankinukų. Gatvėje su šiukslinėm didelė problema – jų beveik nepamatysi :).
Manes vis klausinėja apie kainas :) ir čia labai tinka Andriaus pasakyti žodžiai: vat koks pliusas kai Lietuvoj taip brangu, Australija palieka visai nebebrangi :D, bet taip ir yra, nebuvom labai daug kur užėjusios, bet, pavydžiui, pavalgėm pietus už tokią pačią kainą kaip Vilniuje, gal net pigiau. Kainos visur panašios kaip Vilniuje, iš pradžių nelabai supratau, bet jau išmokau kaip perversti valiutą, tai dabar viską skaičiuoju :).
Kol kas manau tiek, žiūrėsim kas laukia toliau. LOVE, KISSES and BEST WISHES :).
DAR TURITE KLAUSIMŲ?
Mielai jums atsakysime
Užduoti klausimą