ANTRA DIENA KOSMOPOLITIŠKAME MIESTE. 4-AS ĮRAŠAS

FB Messenger
Messenger
Kaip vakar anksti kėliaus, taip šiandien ilgai miegojau, atrodo pareina nemiegotos naktys skrydžio metu ir laiko pasikeitimo nesusipratimai, visai sekėsi nueiti anksti miegoti, bet taip prabudau naktį ir girdžiu, kad ir Viktorija vartosi, už lango girdisi keisti gyvūnų garsai (kaip ir panašu į beždžionės, bet ir paukščius), pasižiūrim į laikrodį dar tik keturios ryto, o akys stačios :), tai pasiėmėm kompus ir stūmėm laiką, galvoju pamiegosiu kokią valandžiukę ir eisiu pabėgiot, kad jau nesimiega :), pramerkiu akeles, o jau ir pusė pirmos :D, tai kaip ir nebebėgiojau :). Ai, dar naktį pabudau – jaučiu- niežti ranką, :) pirma mintis buvo, kad mirsiu, bet paskui žiūriu, kad nei ištinau nei numiriau, tik matėsi gumbelis kaip nuo uodo įkandimo :) tai galit nesijaudint – dar gyvensiu :D.
Kadangi labai smagiai miegojom šiandien, tai tik pasivaikščiojom po kaimynystę, susipažinom su aplinka :) man čia baisiausiai patinka :) tik viena bėda, labai anksti temsta, o gatvės beveik neapšviestos tai truputį neįdomu vaikščiot :). Šiaip man labai patiko, kad jų namai panašūs į pasakų namelius, kur vidus primena Ikea parduotuvę arba H&M Home skyrių :) iš kur žinom, o iš to, kad labai arti gatvės langai ir mes pro žaliuzių tarpus stebėjom :), gatvėj tamsu tai mūsų niekas nematė :D. Aišku turėjom labai jau įdomiai atrodyti, bet labai jau smalsu kaip tie žmonės gyvena :).
Vakar Viktorijos klausiau, kokį vieną žodį ji panaudotų apibūdinti Sidnėjų :). Ji pasirinko žodį kosmopolitiškas :), man vakar buvo per sunku pasirinkti savąjį, pradėjau rinktis iš tokių žodžių kaip nuostabus, fainas, gražus ir panašių banalybių, beeet šiąnakt atėjo išganingas žodis ir tai būtų stress-free, kas lietuviškai būtų be streso (matot kaip moku anglų kalbą gerai :). Lyginant tokius didelius miestus, kokiuose esu buvusi, tai čia žmonės niekur neskuba, nesigrūda, neburba :), tokie atrodo atsipūtę ir laimingi :), visiška priešingybė Bankokui, kur visi puola, lekia ir grūdasi :).
Dar kartą AČIŪ, kad skaitot ir perduodat geras emocijas :). LOVE, KISSES and BEST WISHES :), jau pradedu pasiilgti jūsų, norėčiau, kad būtumėt čia ir patirtumėt viską patys :).
p.s. šiandien pagaliau suvokiau, kad pagaliau pirmą kartą aš neskaitau kažkieno nuotykių, o pati juos išgyvenu :). Atsimenu, kad skaitydama knygas apie keliones, niekada nebūčiau patikėjus, kad tų žmonių vietoj galiu būti aš, beeet niekada negali žinot kokiu būdu ir kada svajonės gali virsti realybe… jaučiu, kad mane kažkas labai myli…

DAR TURITE KLAUSIMŲ?
Mielai jums atsakysime
Užduoti klausimą