NUOSTABI KARŠTA DIENA IR PIRMOSIOS NUOTRAUKOS.
5-AS ĮRAŠAS

FB Messenger
Messenger
Šiandien buvo TIK-RAI nuostabi diena ir labai karšta :), bet apie viską nuo pradžių…
Jau kelintą kartą pamirštu parašyti, koks čia lėtas internetas :), jau vis gaunu barti, kad skambučių metu trūkinėju, bet
tai ne mano kaltė :), čia viskas vyksta savu tempu, kaip ir žmonės neskuba taip ir elektra:) pirma kartą gyvenime įdėjus krauti telefoną, jis per visą naktį kraunamas pasikrovė tik septyniasdešimt procentų o kompiuteris, kuris turėtų pasikrauti per pusantros minutės, pasikrovė per beveik tris valandas :D.
Šiandien vėl turėjom problemų su laiku, manau, kad su juo dar kurį laiką kariausim :), pabudau prieš keturias nakties ir nebeužmigau iki devynių, bet priverčiau atsikelti ir abi su ponia Viktorija Bočkute keliavom iki Opera House:) nusprendėm, kad laikas pasimankštinti ir keliauti pėsčiomis, bet nepagalvojom, kad tie dešimt kilometrų bus sunkoki:). Ryte pasibaigus griaustiniui ir lietui galvojom, kad jei jau saulės nėra tai ir visą dieną nebus – klydom :), po kelių valandų pasirodžiusi saulė gerokai pasvilino veiduką, gerai, kad buvau ilgom rankovėm, nes būtų dabar laaaabai skaudu. Svarbiausias patarimas Australijoje – visada turėkit nuo saulės kremo ir jo negailėkit :). Taigi pasirodo turėjusi būti lietinga ir žvarboka diena tapo karšta ir saulėta, kas mums labai patiko :), nesvarbu, kad prakaitas žliaugė keliaujant kalnais kalneliais ir šalia vis dar drėgme garuojančios vešlios augmenijos :), beeet viskas mums pavyko ir kaip dvi debiliukės Opera House ir stūmėm, ir spardėm, ir ant delno laikėm :). Ten atėjo galutinis suvokimo jausmas – mes čia esam ir būsim:) viskas – dabar yra mūsų laikas čia įsikurti :).
Grįžusios namo pagaliau gavom pranešimą, kad mūsų butas liks tas, kuriame ir esame, taigi iškart puolėm susidėlioti daiktus iš lagaminų ta tvarka ir mums suteikė tvarkos mintyse :). Puolėm tvarkytis CV ir aplikuoti dėl darbo, mane šiandien užplūdo ryžtingumo jausmas, gal dėl to, kad jau pradedam galvoti, jog piniginė turi dugną ir neatostogaut atvažiavom, o gal ir dėl to, kad beveik savaitę normaliai nemiegojus šiandien įveikiau beveik 18 km. Žinau, kad jei po to turiu jėgų tai tikrai padarysiu kažką gero čia .
Sako, kad Sidnėjuje labai gerai turėti, kokią nors transporto priemonę, aš jau Lietuvoje žinojau, kad manoji bus longboard ir kaip patvirtinimo ženklą gavau dovanų šalmą, taigi man beliko įsigyti pačią lentą:), bet viskas bus kai bus iš ko:).
Ryt prasideda mūsų anglų kalbos kursai tai gi manau mano įrašų sumažės, bet ir patys suprantat, kad norėtųsi būnant čia geriau ką nors veikti ir netūrėti tiek daug laiko rašyti tokius ilgus įrašus:).
Kaip visada pabaigai – LOVE, KISSES and BEST WISHES ;).
p.s. Taip pat pamiršau paminėti, kad jau užuodžiau pirmąjį eukaliptų kvapą, mmmm… patiko:) ir atsiprašau visų, nes visai pamiršau, kad pas jus buvo rytas, o aš buvau tokia šnekiai nusiteikus, kad skambinau gal dešimtčiai žmonių ir pykau, kad niekas man nekelia ragelio :), bet pagaliau tėvus pasiekė mano įrašai, tai bent tiek širdelė atsigavo:).
DAR TURITE KLAUSIMŲ?
Mielai jums atsakysime
Užduoti klausimą