APIE MUS

Mūsų agentūra veikia jau nuo 2009 metų. Esame vienintelė agentūra Lietuvoje,
galinti suteikti pagalbą tiek Lietuvos, tiek Australijos ofisuose.
Todėl savo klientams padedame nuo pat pasiruošimo pradžios iki paskutinės Australijoje praleistos dienos. Stengiamės, kad dokumentų procesas būtų kuo sklandesnsi ir paprastesnis - į jį savo klientą įtraukiame minimaliai. Pačios didžiausios jūsų užduotys pradėjus bendrauti su mūsų agentūra bus studijų pasirinkimas ir lagamino susikrovimas!
NUO KO PRADĖTI?
Pradėjus planuoti tokią tolimą kelionę, dažnas net nežino nuo ko pradėti, juk viskas taip nauja.
Todėl trumpai papasakosime kas jūsų laukia dar tik svarstant ar jau priėmus sprendimą išvykti.

Pirmasis žingsnis – nemokama konsultacija telefonu/online arba mūsų Lietuvos ofise.
Jos metu išsiaiškinsime jūsų siekius ir norus, pateiksime jums labiausiai tinkančias studijas. Suskaičiuosime kiek, pasirinkus tam tikras studijas, maždaug kainuotų išvykimas. Papasakosime apie gyvenimą ir darbą Australijoje. Pagrindinis šio pokalbio tikslas padėti priimti galutinį sprendimą – ar norite vykti į Australiją ir suteikti informaciją, kas laukia nuvykus. Net jeigu dabar kyla milijonas klausimų, pažadame, kad po pirmosios konsultacijos tieisog atsivers akys ir viskas taps žymiai aiškiau.

Priėmus sprendimą vykti į Australiją toliau patys sunkiausi darbai jums liks išsirinkti studijas ir susikrauti lagaminą. Kad visame pasiruošimo procese jaustumėtės kuo labiau užtikrinti ir saugūs, didžiąją dalį su dokumentais susijusių darbų už jus padarys mūsų darbuotojai.
IŠVYKIMO ŽINGSNIAI
1
PASIRINKTI STUDIJAS
Šiame etape ne tik pasirinksite studijas, o ir išsiaiškinsime kiek jūsų atveju gali kainuoti išvykimas, taip pat aptarsime kitus svarbius su kelione susijusius klausimus, kurie padės priimti sprendimą dėl kelionės.
2
SUMOKĖTI 100 EUR AGENTŪROS MOKESTĮ
Šis mokestis mokamas už aplikavimą vizai ir likusių dokumentų sutvarkymą. Taip pat mūsų klientams suteikiama pagalba visų studijų metu. Tad jei kils kokių nesklandumų Australijoje, būnant mūsų klientu, sulauksite pagalbos be papildomo užmokesčio.
3
PATEIKTI PIRMINIUS DOKUMENTUS
Šiame etape užpildoma mūsų agentūros vidinė anketa, atsiunčiama paso kopija, išsilavinimo diplomas arba atestatas. Šiuos dokumentus paruošite kartu su mūsų profesionalių konsultantų pagalba.
4
ANGLŲ KALBOS TESTAS
Jei stojate į universitetą, reikės pateikti IELTS egazmino rezultatus. Jei stojate į koledžą IELTS egzamino nereikės - pakaks išlaikyti 50 min. trukmės online testą. Net jei anglų kalbos lygis žemas, dėl šio testo nereikėtų nerimauti. Išlaikius testą bus nustatytas jūsų anglų kalbos lygis ir paaiškės ar reikės patobulinti anglų kalbą vos tik atvykus į Australiją prieš prasidedant studijoms koledže. Noriu atkreipti dėmesį, kad anglų kalbos kursų metu galėsite Australijoje dirbti, kaip ir visi kiti studentai. O po kursų yra galimybė gauti net 8 sav. atostogas, per kurias galios studento viza, tačiau nereikės nei mokytis, nei mokėti už studijas.
5
APLIKUOTI Į KOLEDŽĄ
Tai su jūsų pateiktais dokumentais už jus padarys mūsų konsultantai.
6
BŪSTO NUOMA
Esant poreikiui padėsime susirasti būstą. Šiame etape reikės nuspręsti, kur ir už kokią kainą norėtumėt gyventi. Be to, nuomojantis su mūsų agentūros pagalba pakaks susimokėti už pirmąjį mėnesį ir net neprireiks depozito.
7
GAVUS PAKVIETIMĄ STUDIJUOTI SUSIMOKĖTI UŽ STUDIJAS
Prieš išvykstant reikės susimokėti tik už 3 (koledže) ar 6 (universitete) mėnesius studijų ir, jeigu mokysitės, anglų kalbos kursus.
8
PASITIKRINTI SVEIKATĄ IR SUSIRINKTI VISUS KITUS REIKIAMUS DOKUMENTUS
Medicininė patikra atliekama vienintelėje akredituotoje Vilniaus klinikoje „Medicina Generalis". Taip pat informuosime jus jei prireiks papildomų dokumentų. Jeigu gyvenate užsienyje, sveikatos patikrą bus galima pasidaryti jūsų šalyje.
9
SUSIMOKĖTI UŽ DRAUDIMĄ, VIZĄ IR KITUS MOKESČIUS
Jeigu norėsite įsigyti papildomų paslaugų tokių, kaip pasitikimas, būsto nuoma ar mob. ryšio kortelę.
10
APLIKUOTI VIZAI
Likus ne daugiau nei trims mėnesiams aplikuosime viza. Jums nieko daryti nereikės. Remiantis mūsų 11 metų darbo patirtimi vykstant su mūsų agentūra tikimybė, jog gausite vizą lygi 99%. Tuo atveju, jeigu negautumėt vizos, padėsime susigrąžinti mokestį už studijas (išskyrus vienkartinius stojimo mokesčius) ir draudimą.
11
ĮSIGYTI LĖKTUVO BILIETUS
Lėktuvo bilietai perkami tik gavus vizą, jokiu būdu ne anksčiau. Lėktuvo bilietais savarankiškai pasirūpina mūsų klientai.
12
PASIRUOŠIMAS KELIONEI
Štai čia taip pat sulauksite mūsų agentūros pagalbos. Esame paruošę atmintinę, kuri neleis pamiršti svarbiausių dalykų.
13
ATVYKIMAS
Vos tik atvykus lauksime savo Sidnėjaus ofise, o jeigu gyvensite kitame mieste, turėsite galimybę pagalbą gauti telefonu.
Dažniausiai užduodami klausimai
 • Labai dėkoju už pagalbą viso proceso metu. Didžiausios rekomendacijos! Norintiems be skausmo ir vargo išvykti į šitą nuostabų kraštą – Studijos Australijoje yra geriausias sprendimas. Nuostabus kolektyvas, padedantis su visais procesais, darbais ir neaiškumais. O geriausias dalykas, kad visada turit DRAUGĄ, gebantį atsakyt į visus iškilusius klausimus, tiek Lietuvoje, tiek Australijoje. Ačiū!
  GIEDRĖ
 • Šaunus ir rūpestingas kolektyvas – nuo A iki Z padėjo ir pasirūpino viskuo. Pasitiko oro uoste, padėjo su dokumentais ir visais kitais klausimais. Jokio diskomforto ar baimės, kai viso proceso metu matai tokį rūpestingumą ir dėmesį. Rekomenduoju.
  LINAS
 • Ačiū "Studijos Australijoje" ! Tik Jūsų dėka visas kelionės planavimas ir dokumentų tvarkymas buvo toks sklandus ir greitas. Vizą gavau vos per kelias dienas! Beto, Jūsų komanda padeda ne tik dokumentų tvarkymo procese, bet ir atvykus į Australiją! Dėl šios priežasties visiems, kas planuoja vykti į Australiją, nuoširdžiai rekomenduoju tik Jus! Sėkmės!
  IGNĖ
 • Superiniai žmonės (ypač didelis ačiū Kristei), didelė pagalba ir nuolatinis rūpestis, kai kartais pats pamiršti kiek ir ko dar reikia padaryti. Jie tau ne tik primins, o dar ir patars, pagreitins reikalus, padės ir sieks galutinio rezultato lygiai tap pat kaip ir mes čia atvažiuojantys. Prieš tai teko naudotis kitų agentūrų paslaugomis, tačiau tokio profesionalumo dar neteko atrasti niekur kitur. Dėl to rekomenduoju šią agentūrą visiems galvojantiems atvykti į Australiją ir jau čia gyvenantiems, nes ši komanda turi atsakymą į visus mūsų klausimus. Ačiū! :)
  RŪTA
LIETUVOJE
UAB ISMIRA GROUP
Adresas: Gelvonų g. 2-105, Vilnius
Telefonas: +370 683 30955
El. paštas: info@linasaustralia.com

AUSTRALIJOJE
Adresas: Level 21/207 Kent St, Sydney NSW 2000
Telefonas: +61 0449 799 411
El. paštas: arturas@linas.com.au

© UAB "ISMIRA GROUP", Gelvonų g. 2-105, LT - 07149 Vilnius, Tel.: +370 683 30955